Domeny i hosting

cf_logo_normal

cyber_folks to główna marka hostingowa w Grupie R22. Marka zadebiutowała w kwietniu 2020 r., zastąpując markę linuxpl.com, a w perspektywie kolejnych miesięcy większość pozostałych marek hostingowych Grupy. cyber_folks oferuje usługi hostingowe, sprzedaż domen i certyfikatów SSL, narzędzia dla e-commerce oraz usługi e-marketingu. Zmiana nazwy to także strategiczna zmiana komunikacji usług hostingowych, sprzedaży domen i wsparcia firm w obecności i sprzedaży online


Domeny.pl to czołowy rejestrator domen w Polsce działający na rynku IT od 1997 r. Obsługuje głównie podmioty biznesowe. W swojej ofercie ma najszerszy na polskim rynku wybór domen oraz hosting, serwery VPS i dedykowane, certyfikaty SSL.

Domeny.pl Sp. z o.o. od 2016 należy do Grupy cyber_Folks S.A.

kei-pl-logo-2021

KEI to dostawca usług hostingowych z Krakowa, szczególnie popularny w gronie użytkowników e-commerce. Dysponuje serwerownią o powierzchni 1000 m.kw.

Od 2017 należy do Grupy cyber_Folks S.A.


CertyfikatySSL.pl to marka do 2016 r. należąca do Domeny.pl Sp. z o.o. Oferuje najszerszy wybór certyfikatów SSL na polskim rynku. Współpracuje z największymi Centrami Autoryzacyjnymi na świecie jak DigiCert czy Symantec.

Domeny.pl Sp. z o.o. od 2016 należy do Grupy cyber_Folks S.A.