CPaaS

appchance — kopia

Appchance to software house działający na rynku od 2011 r. Do tej pory zrealizował z sukcesem ponad 140 projektów programistycznych dla klientów z całego świata. Zespół tworzy aplikacje mobilne w różnej skali na platformy Android i iOS.

Appchance jest częścią Vercom S.A.


EmailLabs to SaaS działający na rynku mailingu od 2015 r. Obsługuje już ponad 1000 klientów i posiada umowy ze wszystkimi polskimi operatorami pocztowymi. Zapewnia najlepszą dostarczalność wiadomości transakcyjnych w Polsce.

EmailLabs jest częścią Vercom S.A.


RedLink to SaaS działający na rynku mailingu/SMS od 2007 r. Posiada umowy ze wszystkimi polskimi operatorami. Zapewnia najlepszą dostarczalność wiadomości w Polsce. Z jego systemów wysyłanych jest 950 mln e-maili i aż 29 milionów SMS miesięcznie.

RedLink jest częścią Vercom S.A.


ConversionLabs to SaaS oferujący behawioralny e-mail retargeting. Dzięki analizie zachowań Klientów zapewnia podniesienie konwersji ze sprzedaży.

ConversionLabs jest częścią Vercom S.A.


EmailHeroes to agencja mailingowa działająca od 2007 r. Oferuje dedykowane strategie komunikacji e-mail, w tym optymalizację, automation marketing i zapewnienie bezpieczeństwa kampanii.

EmailHeroes jest częścią Vercom S.A.


CloudSender to SaaS oferujący najszybszą platformę do mass-mailingu w Polsce. Posiada umowy ze wszystkimi operatorami pocztowymi. Zapewnia przepustowość do 600.000 wiadomości na godzinę.

CloudSender jest częścią Vercom S.A.


SMSLabs to SaaS oferujący API do wysyłki SMS. Posiada umowy ze wszystkimi polskimi operatorami (T-mobile, Orange, Plus, Play).

SMSLabs jest częścią Vercom S.A.

logo_serwerSMS

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 roku. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta jest liderem w swojej branży. Obecnie z usług platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów. SerwerSMS.pl to jedyna platforma komunikacji SMS, MMS, VMS dostępna na wszystkie urządzenia.