Domeny i hosting

cf_logo_normal

cyber_folks to nowa marka hostingowa w Grupie R22, która w kwietniu 2020 r. zastąpiła markę linuxpl.com. W perspektywie kolejnych kilkunastu miesięcy nastąpi rebranding pozostałych marek hostingowych Grupy. cyber_folks oferuje usługi hostingowe, sprzedaż domen i certyfikatów SSL, narzędzia dla e-commerce oraz usługi e-marketingu. Zmiana nazwy to także strategiczna zmiana komunikacji usług hostingowych, sprzedaży domen i wsparcia firm w obecności i sprzedaży online


Domeny.pl to czołowy rejestrator domen w Polsce działający na rynku IT od 1997 r. Obsługuje głównie podmioty biznesowe. W swojej ofercie ma najszerszy na polskim rynku wybór domen oraz hosting, serwery VPS i dedykowane, certyfikaty SSL.

Domeny.pl Sp. z o.o. od 2016 należy do Grupy H88 S.A.

kei-pl-logo-2021

KEI to dostawca usług hostingowych z Krakowa, szczególnie popularny w gronie użytkowników e-commerce. Dysponuje serwerownią o powierzchni 1000 m.kw.

Od 2017 należy do Grupy H88 S.A.


Ogicom to dostawca usług hostingowych. W ofercie posiada także serwery VPS i dedykowane oraz certyfikaty SSL i domeny.


Biznes-Host.pl to firma oferująca usługi hostingu i rejestracji domen. W ofercie posiada także serwery VPS i dedykowane oraz certyfikaty SSL.

Biznes-Host.pl Sp. z o.o. od 2016 należy do Grupy H88 S.A.


SuperHost to czołowa polska firma hostingowa, zdobywca godła Firma Przyjazna Klientowi. W ofercie posiada hosting, serwery VPS i dedykowane oraz domeny.

SuperHost.pl Sp. z o.o. od 2016 należy do Grupy H88 S.A.


Blink.pl to dostawca usług hostingowych. W ofercie posiada także serwery VPS i dedykowane oraz certyfikaty SSL i domeny.

Blink.pl od 2016 należy do Grupy H88 S.A.


CertyfikatySSL.pl to marka do 2016 r. należąca do Domeny.pl Sp. z o.o. Oferuje najszerszy wybór certyfikatów SSL na polskim rynku. Współpracuje z największymi Centrami Autoryzacyjnymi na świecie jak DigiCert czy Symantec.

Domeny.pl Sp. z o.o. od 2016 należy do Grupy H88 S.A.

a24domeny

Wcześniej Active24.pl - od 1998 świadczący usługi w zakresie rejestracji domen i hostingu. od 2017 należy do Grupy H88 S.A.

futurehost

FutureHost to dostawca usług hostingowych szczególnie popularny w gronie użytkowników szukających wyjątkowo szybkiej i sprawnej obsługi. Jeden z liderów opinii portalu wht.pl

Od 2017 należy do Grupy H88 S.A.

seofabryka

SeoFabryka to gdyński dostawca usług sem/seo dla setek klientów.

Od 2018 należy do Grupy H88 S.A.